Чому вибір правильного набухаючого вогнезахисного покриття є життєво важливим?

Важливо вибрати високоякісний вогнезахист - розбухаюче покриття, оскільки після нанесення фарбу перевіряють лише тоді, коли виникає небезпека.
Набухаючі фарби та покриття для вогнезахисту сталі

Більшість багатоповерхових будинків і громадських об’єктів (спортивні стадіони, аеропорти та ін.) сьогодні мають сталевий каркас. Незважаючи на те, що сталь не горить, вона все одно потребує захисту від вогню, оскільки без відповідного захисту сталеві конструкції можуть досягти критичної температури 500°C протягом п’яти хвилин; при перевищенні цієї температури сталь починає втрачати здатність нести навантаження і може прогнутися або зруйнуватися, що матиме катастрофічні наслідки для стійкості будівлі, яку вона підтримує. Тому збереження цілісності несучих сталевих конструкцій є ключовим питанням будівельних органів. Важливо вибрати високоякісний вогнезахист — розбухаюче покриття, оскільки після нанесення фарбу перевіряють лише тоді, коли виникає небезпека.

Набухаючі фарби та покриття для вогнезахисту сталі

За допомогою  систем протипожежного захисту/розбухаючої фарби ми можемо уповільнити процес нагрівання сталі. Набухаюча вогнезахисна фарба утворює ізоляційний шар на сталевій поверхні шляхом спінювання під дією тепла. Ізоляційна піна забезпечує стабільність сталі протягом 30-120 хвилин, залежно від обраної системи фарбування.

Сталь витримує в середньому 350-750 °C залежно від навантаження на неї. Чим більше важких конструкцій, від типу даху до поверховості будинку, тим більше навантаження. Таким чином, необхідна система протипожежного захисту залежить від навантаження на конструкції: якщо будівля має лише один поверх і є багато виходів, як у торгових центрах і на стадіонах, 30-хвилинна система часто є достатньою. Якщо є більше поверхів і навантаження вище, потрібні 60 або 90 хвилин вогнезахисних систем фарбування.

Важливі фактори при захисті металоконструкцій від пожежі:

  • Навантаження на конструкції 
  • Критична температура сталі
  • Тип сталевих профілів для покриття
  • Клас пожежної безпеки від R30 до R120 (хв.)
  • Використання на відкритому повітрі, на основі розчинників
  • Використання в приміщенні, як на основі води, так і на основі розчинників (використання 100% у приміщенні, без транспортування або зберігання на відкритому повітрі)
  • Попередня обробка є важливою для досягнення правильної категорії корозійності
  • Висока якість є важливою, оскільки технічне фарбування зазвичай не проводиться

Ми рекомендуємо всесвітньо схвалені фарби, такі як Jotun. Вогнезахисні фарби, що спучуються,  Jotun сертифіковані та схвалені в Україні та мають додаткові міжнародні сертифікати. 

Фахівці команії Welesgard, що є офіційним дістриб’ютором Jotun в Украхні мають величезний досвід у сфері вогнезахисту та завжди раді вам допомогти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Строительный портал
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: