Оренда квартири у Львові

Як багато місць які варто відвідати за своє життя, одним із таких міст є Львів. Таку поїздку потрібно планувати як мінімум на декілька днів, для цього потрібно знайти оренда квартир Львів подобово

Найкращий вибір тільки на цьому сайті

Основними особливостями цього сервісу є:

  • здатність здійснити поселення цілодобово, у будь-який зручний для вас час;
  • квартири завжди ідеально чисті;
  • сервіс на високому рівні;
  • можливість оформлення робочої поїздки;
  • в додаток безкоштовний інтернет та телебачення;
  • можливий вибір індивідуального планування та дизайну квартири;
  • безконтактний доступ, квартири мають сучасні кодові замки.

На що варто звертати увагу при оренді квартири?

При довгостроковій оренді варто звертати увагу на те, чи всі комунальні рахунки за квартиру оплачені. Якщо є такі проблеми варто сказати власникові про те, щоб він здійснив оплату, тому що з часом може бути відключення світла, газу і води.

Відношення до тварин

Якщо у Вас є домашня тварина, або Ви плануєте її завести ти при виборі квартири варто звертати увагу на політику власника щодо чотирилапих друзів. Поцікавтеся цими особливостями, адже є багато власників які не допускають заселення у свою квартиру мешканців з тваринами.

Стан майна при оренді квартири

При виборі квартири також необхідно звертати увагу на ремонт, справність всіх меблів та техніки, адже це головний показник який впливає на формування ціни за квартиру. Якщо для Вас важливо щоб квартира була ідеально чистою або щоб періодично здійснювався її клінінг тоді ці питання варто обговорити з орендодавцем та прописати всі нюанси в договорі.

Існують випадки коли при виїзді на огляд квартири є пошкоджені меблі, які варто буде ремонтувати можна скористатися коштами від застави (звісно якщо вона присутня), або якщо її немає чи сума витрат перевищує заставу варто подати лист-вимогу на відшкодування коштів, витрачених на ремонт. Варто у договорі чітко прописувати такі нюанси, і домовитися який ремонт вважається в межах звичайного зносу, а який все ж таки буде використовувати з заставних грошей. Для того, щоб краще розуміти і запевнити себе від неправомірних орендодавців варто робити перелік та перепис майна квартири під час заселення та виселення.

Крім того, варто ще звертати увагу на те у якому районі розташований будинок, як давно він був побудований, як широко розвинена інфраструктура, бо це також дуже важливо!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Строительный портал
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: