Поради щодо ремонту квартири

Щоб зробити класний ремонт та дизайн квартири, потрібно використовувати поради професіоналів. Тому що до цього вони дійшли практично. Використовуючи класні рекомендації, виходить найкращий результат. Якщо ви засвоїте всі лайфхаки з ремонту квартир — можете починати.

Але якщо виникають страхи та невпевненість, віддайте цей процес до рук професіоналів. Вони знають, як провести ремонт у квартирі швидко та якісно. Для вас це буде більш зручно, тому що в цій справі головна не вартість ремонту квартири, а саме її якість.

Отже, проводячи ремонт, поради фахівців бувають різними, дуже цінними та простими. Але будь-які з них у різні моменти стають порятунком.

№1. «Про запас» — це не марнотратство, а функціональність

Складаючи кошторис, дуже важливо пам’ятати цей фактор. Непередбачені витрати — це те, на що не чекають, але воно відбувається. Тому під час ремонту ця графа — одна з найважливіших.

Крім того, закуповувати деякі матеріали треба про запас спочатку. Це стосується дюбелів та цвяхів, ґрунтовок та фарби.

№2. Визначтеся з місцем проживання

Коли відбувається масштабна переробка квартири, слід подумати, де пожити у цей момент. Якщо можна переїхати до родичів та друзів – це чудово. Але якщо такий варіант недоступний, можна пожити в цій квартирі, виконуючи ремонтні роботи поетапно.

№3. Попередьте сусідів

До скільки за законом можна робити ремонт у квартирі?

До скільки за законом можна робити ремонт квартири

Це не дрібниця і не данина поваги до сусідів. Їх слід попередити, що у вас насувається плановий переполох. Тоді вони реагуватимуть на те, що відбувається, спокійніше, а заяви в міліцію або Росспоживнагляд зведуть до нуля. До речі, заздалегідь вивчіть Закон про тишу у Москві та області. Це дозволить вам самим бути у всеозброєнні.

№4. Продумуйте дати

Є свята та післясвяткові дні. Погодьтеся, нелогічно розпочинати ремонт 30 грудня, 7 березня чи 8 травня. Якщо вам це зрозуміло, наймайте бригади в ті дати, які йдуть за святами. У цьому є відразу дві вигоди: моральна (усі спокійно відгуляють і тільки потім візьмуться за ремонт), фінансова (після свят та вихідних нерідко знижуються ціни на послуги, і цим варто скористатися).

№5. Узгоджуйте перепланування

Погодження документів нерідко займає від 1/3 проведення ремонту. І тут розумніше самим узгодити перепланування. І лише потім розпочати ремонт. Це дозволяє не завдати шкоди найближчому житлу та звести до мінімуму проблеми перед продажем квартири!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Строительный портал
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: